Obserwatorzy

piątek, 16 listopada 2012

Wymianka aniołkowa cd.

Witajcie, dzisiaj z moją córeczką zrobiłyśmy losowanie par, które wyślą do siebie mikołajkowy prezent w postaci ręcznie robionego aniołka. Mam nadzieję, że każda z nas będzie się przy tym świetnie bawić i że po otrzymaniu przesyłek na naszych buźkach pojawi się wielki rogal :):). Do wymianki zgłosiło się 8 wspaniałych dziewczyn o zdolnych rączkach. A prezenty wymienia między sobą:


Dziewczynki, za chwilkę dostaniecie ode mnie maile z adresami. A na zakończenie przypomnę tylko, co ma się znaleźć w przesyłeczkach:
1. Ręcznie zrobiony przez Was aniołek, którego można zawiesić na ścianę (forma pracy dowolna). Aby było sprawiedliwie ustalam, iż aniołek ma mieć minimum 10cm.
2. Coś na ząb ;) - np. kawka, herbatka, słodkości 
3. Przydasie czyli coś co każdemu artyście przydać się może.
UWAGA!! Bardzo proszę Was o przemyślane prezenty, mamy sprawić nimi komuś radość, a nie zawód. Z doświadczenia wiem jak poczta polska obchodzi się z naszymi paczkami, dlatego nie chciałabym, aby ktoś w prezencie dostał aniołka w częściach.
Pamiętajcie!!
Prezenty wymiankowe mają się znaleźć najpóźniej do dnia 5 grudnia 2012r. u wymiankowej pary.
Prezencikami wykonanymi i otrzymanymi chwalimy się na naszych blogach 6 grudnia
Już nie mogę się doczekać :):). Dziewczynki, pamiętajcie o wysłaniu do mnie zdjęć waszych prezentów, gdyż 6 grudnia chcę zrobić na blogu podsumowanie wymianki. Jakby były jakieś pytania, to śmiało piszcie maile. 
Pozdrawiam serdecznie, Anula

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz